Добавлено Пророк Самуїл 20.09.2018
Поделиться в Поделиться в Поделиться в Поделиться в
[url=http://autocarma.org/АВТОБУС][img]http://autocarma.org/getcarma/АВТОБУС.png[/img][/url]
Выглядит:

Коментарів: 16

Driver 22.09.2018
Пророк Самуїл, скріше це ти дебіл, а не водій автобуса! Пункт 17.4
17. Переваги маршрутних транспортних засобів
У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.
Driver 22.09.2018
Потрібно дивитись на дорогу, та читати дорожню обстановку, а не клацати їб*ом, в тебе було достатньо часу аби пригальмувати, або обїхати автобус! Звикли їздити за принципом "мені всі повинні", та "включений покажчик повороту, не дає перевагу в русі"...
Пророк Самуїл 23.09.2018
Читай уважно ПДР! І не вводь людей у оману не повністю цитуючи пункт 17.4. А саме: У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані», водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух. Де ти на відео карман побачив? І ще, включений показчик повороту таки не дає переваги в русі.
lexa 23.09.2018
*Пророк Самуїл*, скоростной режим в городе, слышали про такое? Поработайте водителем автобуса (тролейбуса с "гармошкой"), перестанете машины парковать сразу за знаком "Остановка общественного транспорта", и винить в подобых ситуациях водителей автобусов. Автору -1, пост +1
Пророк Самуїл 23.09.2018
Швидкісний режим не порушував і машини подібним чином не паркую.
lexa 23.09.2018
*Пророк Самуїл*, smile проверьте свой спидометр. Ваша скорость, ориентировочно 80-100км/час, а Вы на городской дороге с ограничением 50км/час. "Швидкісний режим не порушував"?
Абуб 24.09.2018
*lexa*, склонен верить Пророк Самуїл, видео не плавное, возможно видео неверно передает ощущения. Автобус однозначно виноват, вывалился в чужую полосу не глядя в зеркала "я большой, мне пох"
lexa 24.09.2018
*Абуб*, это не ощущения, это математика 4й класс. Формула скорости - расстояние/время. Сядьте за руль автобуса и заедьте на остановку плотно запаркованую как на видео, да еще не больше 5 см от бровки, что бы не услышать что о тебе думает бабушка, которой нужно шагнуть. Да и график маршрута по минутам расписан (и, поверьте, ЖПС в автобусе не премию водителю считает). Так что каждого такого "гонщика" пропускать, можно из автопарка не выезжать.
lexa 24.09.2018
Тормозной путь при движении 60км/час составляет 35м в таких условиях (светло + сухой асфальт) https://www.autocentre.ua/avtopravo/pdd-i-bezopasnost/ne-goni-kak-silno-skazyvaetsya-prevyshenie-skorosti-na-tormoznom-puti-341141.html. Автобус стоит частично во 2й полосе с уже включенным поворотником (видно на видео) более чем за 70м (2 расстояния между столбами освещения), и почему автор, с "швидкість була в межахдозволених ПДР", не успел остановиться, а принял решение
lexa 24.09.2018
перестроиться, а потом еще и "поучить" водителя автобуса, остается загадкой
Пророк Самуїл 24.09.2018
"это не ощущения, это математика 4й класс. Формула скорости - расстояние/время. Сядьте за руль автобуса и заедьте на остановку плотно запаркованую как на видео, да еще не больше 5 см от бровки, что бы не услышать что о тебе думает бабушка, которой нужно шагнуть. Да и график маршрута по минутам расписан (и, поверьте, ЖПС в автобусе не премию водителю считает). Так что каждого такого "гонщика" пропускать, можно из автопарка не выезжать." То всьо ліріка. І вищевикладене не дає права порушувати ПДР.
Пророк Самуїл 24.09.2018
"Тормозной путь при движении 60км/час составляет 35м в таких условиях (светло + сухой асфальт) https://www.autocentre.ua/...i-na-tormoznom-puti-341141.html. Автобус стоит частично во 2й полосе с уже включенным поворотником (видно на видео) более чем за 70м (2 расстояния между столбами освещения), и почему автор, с "швидкість була в межахдозволених ПДР", не успел остановиться, а принял решение. "
Та да ))) Поліція також постанови по посиланню на автоцентр виписує? В мене прилади в авто всі в порядку. За регік - невкурсі, можливо зпотворює реальну картинку. І тормозний шлях ще дуже залижить від багатьох параметрів, а не тільки "сухо і сухий асфальт".
Пророк Самуїл 24.09.2018
"перестроиться, а потом еще и "поучить" водителя автобуса, остается загадкой"
Ні, не так. Водій автобуса створив мені перешкоду порушивши 17.5 в результаті чого я загальмував, та змінив траекторію руху (звичайно впевнившись у безпечі маневру), та подав звуковий сигнал для запобігання ДТП.
lexa 24.09.2018
*Пророк Самуїл*, можно долго пинать мяч... но "ПДР пункт 1.3
Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими." Ситуация не однозначная, и винить только водителя автобуса с Вашей стороны не красиво. Давайте начнем каждый с себя, и через время будем больше Хвалить и меньше Ругать друг друга.
Пророк Самуїл 24.09.2018
Я почав з себе. За 15 років стажу хабарів не дав і за 2 протокола, що на мене склали заплатив. А декілька постанов навіть відмінив через суд не користуючись допомогою адвокатів. Ситуація в даному випадку більш як однозначна якщо уважно читати ПДР....
lexa 24.09.2018
*Пророк Самуїл*, я ж Вам написав, що відео говорить про перевищення Вами швидкості (математичний підрахунок, якщо відео не прискорене + неможливість зупинити авто вчасно, з вимушеною зміною смуги руху). Чи це, за Вашою логікою, не порушення ПДР? Пропоную припинити обговорення, налаштуватись на позитив smile поспішати повільно, і бути уважними за кермом.
Коментарі доступні тільки для зареєстрованих. Увійти