Користувацька угода

AutoCarma.ua

Загальні положення

Ця угода укладається між AutoCarma.ua (далі по тексту - адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту AutoCarma.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідують сторінки сайту або використовують хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі по тексту - відвідувачем сайту). Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчики для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, що зайшов і подивився хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, що реєструється і авторизувавшись з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами і можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі - користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати відгуки;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і сервіси, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки ® і / або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень. 3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє користувача (в тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення - від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди і законодавства України. 3.3. На сайті заборонено: 3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для завдання питань іншим користувачам); 3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представникам адміністрації сайту; 3.3.3. Розміщення нецензурних висловів; 3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованою реакції інших учасників ресурсу (троллінг); 3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень; 3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю; 3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам; 3.3.8. Пропаганда комп'ютерного та аудіо / відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти); 3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т.д.), або подібно імені вже зареєстрованого користувача; 3.3.10. Використання в текстах повідомлень заголовних букв, знаків пунктуації та спецсимволов, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови; 3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії і публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;